KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087366
nr 1608 7366
Oidentifierad Konstnär, porträtt. Signerad 1929, Olja på duk, 44x35 cm, yttermått inklusive ram: 53x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:22:21
300 kr
1.000 kr
1.300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
2.200 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)